שאלות ותשובות QR

מהו מחולל קוד QR?

מחולל קוד QR הוא תוכנה המאחסנת נתונים בקוד QR (למשל טקסט או כתובת אתר). למשל ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות מחולל ה- QR המקוון שלנו: פשוט צור קוד QR על ידי הקלדת הנתונים שלך והורד אותם כ- PNG או גרפיקה וקטורית ברזולוציה גבוהה (SVG, EPS). כעת תוכל להדפיס את קוד ה- QR החינמי שלך או להטמיע אותו באתר שלך כדי שיהיה זמין לאחרים.

צור קוד QR בחינם

מחולל קוד ה- QR שלנו הוא בחינם לכל מי שמשתמש בו ללא הרשמה או חשבון נדרש – פונקציונלי לחלוטין, 100% קודי QR קבועים ללא מודעות, שלא יפוגו. צור קודי QR רבים ככל שתצטרך בחינם ללא הגבלות לשימוש מסחרי.
אין מגבלות זמן, פשוט קודי QR בחינם שתוכלו להשתמש בהם בביטחון מייד.

האם קוד QR חייב להיות בשחור לבן?

לא. הכי חשוב הוא ניגודיות טובה בין המודולים / הפיקסלים הבהירים והכהים. יתר על כן, קוד QR צבעוני לא אמור להיות שלילי (מבחינת הצבע, הפיקסלים / המודולים השחורים בפועל צריכים להיות כהים יותר מהפיקסלים הלבנים בדרך כלל) מכיוון שהמודולים / פיקסלים הכהים מכילים את הנתונים ושלילי יבלבל הרבה קוראי קוד QR . אתה יכול ליצור קודי QR צבעוניים עם goQR.me בחינם. פשוט בחר רקע ו ​​/ או צבע חזית בדיאלוג ההורדה, ההטבעה או החנות.

איך לסרוק קוד QR?

בעבר, בכדי לסרוק קוד QR היה נדרש להוריד אפליקציה יעודית לסריקת ברקודים. היום הנושא הרבה יותר פשוט, אם אתם משתמשים בדפדפן Google Chrome חפשו את האיקון של הסורק כאשר אתם רוצים להקליד כתובת אינטרנט.

סריקת קוד qr בדפדפן chrome.
צילום מסך באייפון (IOS).
סריקת ברקוד QR באמצעות דפדפן Chrome

אם בכל זאת אתם מעוניים ביכולות רבות יותר או, אם אתם גולשים באינטרנט בעזרת דפדפן אחר תמיד אפשר לגשת לחנות האפליקציות ולחפש QR Code Scanner או QR Code Reader.

12 תגובות על “שאלות ותשובות QR”

תודה על האתר וההסברים , לתערי המערכת הזו לא תומכת בטקסט בעברית. אשמח לקבל פתרון לעניין. תודה

שלום ליאור,
לא סביר שקוד QR שעבד יפסיק לעבוד. מדובר בקובץ סטטי.
ממליץ לך לבדוק:
1. שהתמונה לא עבר עיוות בעת השימוש.
2. שהקישור אליו מפנה הקוד עדיין עובד.

שלום אילנה,
לקוד QR אין תוקף, בדיוק כמו שלקישור/כותבת אין תוקף אך אם הקישור (הלינק) יפסיק לעבוד קוד הQR יקשר ל״לינק שבור״ וכמובן שלא ניתן יהיה להגיע אל הדף.

היי
כשאני לוקחת את הקוד לאילוסטרייטור כדי למקם אותו על על מסמכים, האם הוא נפגע מכך שמקטינים או מגדילים אותו? נראה לי שאם מקטינים יותר מידי, הוא נפגם, זה נכון?

הי תהילה, שאלה טובה.
את צודקת, אם תקטיני מאוד את הקוד הוא לא יהיה קריא לסורק.
1. כמה שכמות התוכן, או לצורך העניין אורך הקישור יהיה קצרים יותר כך הקוד יהיה קריא יותר לסורקים.
2. תופתעי כמה הקודים האלה נסרקים בקלות, אבל, הכלל הראשון (וגם השני וגם השלישי) זה לבדוק, במיוחד אם זה יודפס.

היי
אני רוצה להבין משהו, במידה ואני יוצר קוד אצלכם, אז אני צריך להכניס כתובת url של השרת שלי ששם נמצא הקובץ pdf שאני רוצה להציג בקוד?
הבנתי נכון

הי, כן, אם את רוצה לקשר ל-PDF את צריכה להזין את הקישור לקובץ בשרת שלך (או במקום אחר באינטרנט). תמיד מומלץ לבדוק את קוד ה-QR אחרי יצירתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.