מדיניות פרטיות

באתר qr-code.co.il בשם המתחם https://www.qr-code.co.il/ (“האתר”) מעריכים ומכבדים את פרטיותך ואת החוק. למרות שהאתר איננו גוף אמריקאי, מדיניות הפרטיות מותאמת להנחיות משרד הייצוא האמריקאי וכן מתאימה לדרישות החוק הישראלי והדירקטיבה האירופית. מידע זה מנוסח בלשון זכר לשם הנוחות בלבד וחל על גברים ונשים כאחד. האתר שומר מידע מזוהה על אודות המשתמש (“המשתמש”), לרבות שם משתמש, שם אמתי, כתובת פיסית, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת IP רשימת אנשי הקשר, ומידע נוסף אשר תספק לנו מעת לעת.
האתר שומר גם מידע שאינו מזהה אישית המבוסס על פעילויותייך, כגון: הרגלי גלישה, שימוש בשירותים, אתרי אינטרנט שהפנו אותך אלינו, העדפות גלישה, עמודים מועדפים, ומידע נוסף שאנו נקבל ממך.
האתר מעבד את המידע שיעבור באמצעות השירות וישתמש בו בהתאם לבקשת המשתמש. האתר גם מעבד הן מידע אישי והן מידע לא אישי לידי מידע מצטבר שאינו מזהה אישית, יוצר פרופילים שמאפשרים לאתר לתת למשתמש ולמשתמשים אחרים שירות טוב יותר, משתמשים במידע בצורה מצטברת כדי להציג פרסומות או תוכן, אנו עשויים לעבד את המידע בדרכים נוספות.

עוגיה היא קובץ הנשמר על המחשב שלך והמאפשר לאתר האינטרנט לזהות אותך או לאמת את זהותך. האתר מאחסן עוגיה כאשר אתה משתמש בשירות על מנת לזהות את המשתמש ולאפשר לך להתחבר לשירות, אנו גם עשויים לשתף צדדים שלישיים ולאפשר להם לאחסן עוגיות על המחשב שלך, וכדאי שתבדוק את מדיניות הפרטיות שלהן.
האתר מספק גישה למידע אך ורק למפעילי האתר ועובדיהם, שמחויבים לסודיות, יכולים לגשת לחלק מהמידע האישי שלך באתר, וכן לצדדים שלישיים שהמשתמש הרשה להם להעביר מידע זה.

האתר עשוי לשלוח דוורים, פרסומות, פרסומות בשם צדדים שלישיים והצעות שונות מעת לעת למשתמשים רשומים והן למשתמשים מזדמנים, שאינם רשומים. באזורים שונים באתר מוצעים לגולש הצעות פרסומיות באמצעים טכנולוגיים שונים הכוללים טפסים למילוי פרטים אישיים, פרטים אלה נמסרים לאתר מרצונו החופשי של הגולש לשימוש האתר לפי שיקול דעתו הבלעדי, האתר ובעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות להעביר מידע זה לגורמים שלישיים לפי שיקול דעתם בלבד. כמו כן, האתר עשוי לצור קשר עם המשתמש אם אנו מרגישים שהחשבון שלך נפרץ או מסיבות הקשורות לשירות.

אנו מכבדים את פרטיות המשתמש והמשתמש תמיד יכול להשתמש במערכת הניהול שלנו, המשתמש מוזמן ליצור עמנו קשר לכל שאלה נוספת.
אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה, אתה תמיד יכול צור קשר עם אחראי, על ידי טופס ‘צור קשר’.
לתקנון ותנאי השימוש באתר לחצו כאן
לפנייה להנהלת האתר לחץ כאן